Avaleht > Custom Kuldkala valentinipäeva Kasuks, Kleebised,Kooli -, Kala -, Isikliku Valentine Märgised klassiruumis, Lapsed Valentine Kleebised

Custom Kuldkala valentinipäeva Kasuks, Kleebised,Kooli -, Kala -, Isikliku Valentine Märgised klassiruumis, Lapsed Valentine Kleebised

€12.96

Suurus: pikkus 2.5" läbimõõduga

Materjalid: liim, jõupaber, kleebis, kuldne foolium

Suur või väike, oma päeva väärib armas personaalset touch.Sildid matt valge funktsioon magus "Jagada Armastust, Ei Mikroobe" sõnum, koos oma nime ja ürituse kuupäevaga.Vali oma custom südame värv sobitada oma teema - vt noteerimise fotod värvid.Tark, kasulik mälestus see hull aeg!Kleepsud on suurusega sobivaks Bath & Body Works PocketBac 1oz sanitizers ja peaks töötama ka kõige 1oz pudelid.Need pudelid ei kuulu ja tuleb osta eraldi.

Need kleebised on suurepärane võimalus, et tihend oma pulmas või dušš kutsed või lisada pulm soosib!Tulevad Kraft, Pruun, Valge või kuldne Foolium.

Palun jätke tähtedest ja kuupäev "märgib müüja" punkt kell kassasse.

**Palun sisaldama järgmist teavet, Märgib Müüja kassasse:** 1.Nimed, kuupäeva või muu teksti, mida soovite printida.Me võtame eri keeles, mitte inglise keeles. 2. Teksti värvi.Kui teil on vaja muud värvi ei ole, must tekst või pilt, pildi värvid, pls öelge meile detailid samuti. 3. Kui sa ei tea, kuidas jätta sõnumeid müüja pange tähele, et võite tellimuse otseselt ja pärast makse, saata sõnumeid otse meiega.

Minu sõber,kõik on laos, nii et saate, et midagi nagu otseselt.Kui me näeme, tellimuse, saadame kauba teile varsti.Aitäh:) Kui sul on mõni küsimus,pls ärge kartke ühendust e-Posti teel.

Märksõnad: pearl pontšo, tiik, batwing varjatud, vihm kanda, plastikust vihmamantel lapsed, toidu kuldkala, nahast pontšo, pontšo sall, sifonki pontšo, suur tiik pump.

Seotud tooted: