Avaleht > Uus 350Ml Roostevabast Terasest Piim/Kohv/Cappuccino/Latte Art ' Le Kann Barista Piima Kannu Cup & Kaunistus Art Pen

Uus 350Ml Roostevabast Terasest Piim/Kohv/Cappuccino/Latte Art ' Le Kann Barista Piima Kannu Cup & Kaunistus Art Pen

€7.92

  • Päritolu: CN(Päritolu)

TÄIUSLIK KOMBINATSIOON PIIMA KANNUD JA LATTE ART PEN: piima vahustaja kannu saab kasutada mitmel moel: vahusta või aur piima lattes; meede vedelikud; serveeri piima või koort.Objekte latte art pen, mis võib kujundada liiki kohvi ilus muster.Ideaalne tegemise le või aurutatud piim, espresso, cappuccino ja kuuma šokolaadi.Olla oma barista kodus ja kontoris.

PREMIUM KVALITEET: piima-aurutatud kaussidel ja kohvi art pen on Rooste-tõend, plekk-proof, soojus-tõendeid ja nontoxic, purunematu, mida igapäevaseks kasutamiseks.

PUNKT-SUU DISAIN: Saab vältida vedeliku lekkimise kann ja teha kohvi muster päris.Pakkuda 12oz piima kannud, et täidetud erinevate klientide nõudmistele, osta üks, kodus või kontoris, teie ja paari sõbrad.

RINNAPIIMASARNANE DISAIN: keevitada ühine cup keha ja käepide on tugev, vastupidav kasutada.Personaalset disaini, käerihmaga ja energia säästmine.

Funktsioon: Piima-Le Kannust Piima Kann

Maht: 350ml

värv:Color

Materjal:roostevaba teras

suurus:vanik cup: 7 x 8.5 cm, vanik kududes): umbes 13,5 cm-pikkus

Pakendi Sisu:

1 x vanik cup

1 x vanik nõela

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

Märksõnad: kannu vaas, barista piima, metallist kruusi, piima, kohvi kann, kannu roostevabast terasest, piima kann, cappuccino piima kann, cappuccino cup, kannu.

Seotud tooted: