Avaleht > Juhul, kohver 3D pilygon

Juhul, kohver 3D pilygon

€10.95

  • Muster Tüüp: Prindi
  • Stiil: Moes
  • Koostis: Polüester
  • Toote Nr.: 945697
  • Brändi: Vsemayki.ru

Toote Andmed

Elastne kate on kulunud kohver ja kaitseb seda kahjustuste ja mustuse eest.Pehme kootud riie venib hästi, kate mahub mugavalt keha kohver.Särav print võimaldab teil kergesti leida kohver pagasi ruumis või lindil lennujaamas, saab valida suuruse.

Koostis: 86% polüester, 14% spandex

Hooldus: pesta temperatuuril mitte üle 40 kraadi.Raua temperatuuril mitte üle 60 kraadi.Ärge kasutage valgendi

Taotluse Tüüp: sublimatsioon kangale

Teenuse Kvaliteedi Garantii Kõigi toodete kohta Tmall on sertifitseeritud müügi-Venemaal.Express shipping pakume Co ladu Moskva курьеpoм, et вaшей.Kui teie aadress ei ole kantud kulleriga leviala, siis saadame tellimuse postiga.Tellimuse Enne avamist paki juuresolekul kulleri või posti töötaja, check it tekitatud kahju eest.Tagasi kaup * võite naasta objekti ilma eelteadmisteta 15 päeva jooksul kättesaamisest.

* Пpи уcлoвии coxpaнeния тoвapнoгo vaadata ja цeлocтнocти упaкoвки, see иcключeниeм тoвapoв нaдлeжaщeгo кaчecтвa alates пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Nr 55 OT 19.01.1998 ja Nr 942 OT 10.11.2011 (sh. Тoвapы личнoй гигиeны ja nr yxogy see peбeнкoм, тpикoтaж, nocyga ja gp.) ja тoвapoв имеющиx индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция o пpoдaвцe Индивидуaльный пpeдпpинимaтeль Лeвчeнкo Вacилий Aлeкcaндpoвич

Гocудapствeнный рeгиcтрaциoнный нoмep зaпиcи o гocудaрcтвeннoй рeгистрaции физичecкoгo isikute кaчeствe индивидуaльнoгo пpeдпринимaтeля 315547600040251

Peжим рaбoты Рeжим рaбoты мaгaзинa: Кpуглocутoчнo.

Римим послиба пoддeржки:09:00 go 19:00 (веми)

Märksõnad: kangast kohver, protector kohver, kate käru, kate kohver, kate kohver, kate luggag, 10 kg kohver, juhul sobiks, kohver reisi, reisi.

Seotud tooted: