Avaleht > 4 Pack Filtrit MSPA FD2089, Filtri Pump Sobib MSPA Kõik Praegused mullivannid

4 Pack Filtrit MSPA FD2089, Filtri Pump Sobib MSPA Kõik Praegused mullivannid

€14.26

  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Mudeli Number: FD2089

Ökonoomne asendamine: bassein filter on praktiline valik, et asendada vana täispuhutud bassein filter, mis on ökonoomne ja tõhus, tuues teieni peaaegu sama teenuse nagu filter madalama hinna.

Bassein filter on kompaktne ja kerge, mugav kaasas kanda läbi täispuhutud bassein koos, mitte istuvad palju ruumi, ideaalne reisimiseks või piiratud panipaik.

Pakett sisaldab kahte bassein filtrid, mis võib piisa, kasutades oma suur maht ja pikk kasutusaeg korraga, vähendades korda osta filtrit sagedamini.

Bassein filter omab häid filtreerimise funktsioon, usaldusväärne kasutada asendamist, tuues teile suurepärast kasutamise kogemus.

Täiustatud versioon FD2089 täispuhutud bassein filter sobib MSPA kõik mudelid, suruge ja keerake tääk fit, mis on vajalikud osad suvel leibkonna täispuhutud bassein, asendades vana.

Mudeli Number: Sobib MSPA: FD2089

Värv:Nagu näha

Materjal:plastik

Suurus:11,5 x 8.6 x 7cm

Pakendi Sisu:

4 x Filtri Pump

Ainult eespool pakendi sisu muid tooteid ei sisalda.

Märkus: Valgus pildistamise ja eri kuvarid võivad põhjustada värvi elemendi pildi natuke erineb reaalne asi.Mõõtmise lubatud viga on +/- 1-3cm.

Märksõnad: mspa, mullivann, xiaomi õhu puhastaja filter osad, spa, paisutada spa, filter mspa, väljas spa, mspa spa, air filter mi, mullivann.

Seotud tooted: